Even the all-powerful Pointing has no

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost life One

Even the all-powerful Pointing has no

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost life One

Forgot Password?

Hakkımızda

Atalay Prens Düğün ve Toplantı salonları 1998 yılında KİLİM-1 düğün salonu adı altında hizmete başlamıştır. Bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerle daha iyi hizmet anlayışı ve modern tasarlanmış kompleksler inşa ederek ATALAY GRUP adı altında 12 Düğün ve Toplantı salonunu Bursa da yedi ayrı önemli noktada siz değerli halkımıza hizmete sunmuştur.
Müşteri kitlemizin ve salonlarımıza gelen siz değerli konuklarımızın istekleri doğrultusunda modern çağımıza uygun, tüm hizmetleri içeren yan kuruluşları bünyesinde toplayan bir tesis olması gerektiği düşünülmüştür. Bu bağlamda;

Bursa halkına özel ve güzel günler yaşatmak adına 2007 Mayıs ayında Atalay Prens Düğün Plaza farklı hizmet seçenekleriyle faaliyetlerine başlamıştır.

2008 yılı Nisan ayında ise Bursa’nın seçkin mekanlarından biri olan Salon Princess, ismini Türkçeleştirerek Salon Prenses adı altında yeni vizyonu yeni dekorasyonu, profesyonel kadrosu ve yepyeni bir hizmet anlayışı ile Atalay Grup bünyesine katılmış olup salonculukta ne kadar iddialı olduğunu kanıtlamıştır.

2011 yılı itibariyle yeni atılımlarımız çerçevesinde özel çehresi ve mekanlarıyla Atalay Club dahil edilmiştir. KIR Düğün alanı, Grand, Teras ve Opal adı altında 4 salondan oluşan büyük, teknolojik ve tüm imkanlar ile donatılmış yepyeni bu V.I.P kompleksi Bursa Halkına eşsiz anları yaşatmak için hizmete sunmuştur. Bu kompleksimiz aynı zamanda eşsiz kahvaltılar, özel toplantılar, firma yemekleri, doğum günü partileri ve özel partilere ev sahipliği yapmanın mutluluğunu hala yaşamaktadır ve yaşamaya da devam edecektir. 2011 yılı sonlarında kent meydanında Salon Yıldız ve Ataevler mevkiinde Salon Nilüfer gibi yine Bursa’mızın iki ayrı kritik noktasındaki değerli salonlarında bünyemize katıp yeni dekor ve hizmet anlayışıyla hizmete sunmuş bulunuyoruz.
Atalay Grup olarak en önemli gururumuz bir organizasyonun gerekli olabilecek tüm içeriğini ve hizmetlerini kendi profesyonel kadrosuyla hazırlayıp sunabilen tamamını kendi bünyesinde verme özelliğine sahip ve şu an bu sektörde bunu yapabilen tek firma olma özelliğiyle salonculukta en ön sıralarda bulunmaktadır.

Atalay Prens Düğün Plaza içerisinde bulunan özel personeli,Bayan kuaför departmanımızın profesyonel kadrosu , En yeni donanıma sahip seçenekleri ile fotoğraf stüdyosu, Özel isteklere cevap verebilecek renk ve yazı seçenekleri ile araç süsleme bölümleri ile koşturma ve telaşe yapmadan ve ekstra masrafa girmeden rahatlık içinde tüm hizmetleri bir paket halinde alabilme imkanları sunmaktadır.
Ülkemizde sadece televizyonculuk sektöründe kullanılan, en yeni bir o kadarda yüksek bilançolu olsa da 3G yayıncılığını tüm salonlarına yerleştirerek değerli misafirlerimizin katılamayanlarına, HD kalitede çekim yapan kameramanlarımızın sesli ve görüntülü çekimlerini anında canlı yayında ve size özel şifre ile izleme imkanı tanıyarak bir ilke daha imza atmış olmanın gururu ile artık bu hizmeti de sizlere sunmaktayız.